Avatar

Gazeteci-Yazar

2019’un üç önemli olayı anketi bitti, bitiyor.

Değerli YetkinReport okuru.

2019 fırtınalı bir yıldı. Gelişmelerin hızı ve yoğunluğu nedeniyle, yaşadığımız olayların bir kısmı sanki yıllar önce olup bitmiş gibi unutuluyor; oysa büyük kısmının hâlâ içinde yaşıyoruz.

Lütfen aşağıdaki ankette, çıkan seçeneklerden üçünü işaretleyerek 2019’dan aklınızda en çok kalan, sizce 2019’u temsil edici, belirleyici önemi olan üç konuyu bizimle paylaşır mısınız?

Sorular içinde bulunmayan bir konuyu eklemek isterseniz, mevcut sorulardan ikisini işaretleyip, “Diğer” seçeneği altına tercihinizi yazıp öyle oylayabilirsiniz; tercihiniz toplamda değerlendirilecektir.

Anketi ne kadar çok dostunuzla paylaşıp doldurmalarını sağlarsanız, 31 Aralık 2019 gecesi sonuçlandırıp 1 Ocak 2020’de açıklayacağımız sonuçların o kadar sağlıklı olmasına katkıda bulunmuş olacaksınız.

Lütfen aşağıdaki ankete bir dakika kadar zamanınızı alacak şekilde başlayınız.

[yop_poll id=”2″]

Yeni Yılın sizlere sağlık ve mutluluk, Türkiye’ye huzur ve barış getirmesini dileriz; kolay gelsin.

Comments

  1. Murat Bey merhaba
    ankette işaretleme seçeneği bulunmuyor, gönder tuşu yok,
    anket cevaplarını mail olarak mı istiyorsunuz, çok anlaşılmıyor yada ben anlamadım.

    Saygılarımla

    1. Merhaba Aylin Hanım, anket her bilgisayar, ya da mobil cihazdan bir tek giriş yapılabilmesine imkan veriyor; toplu yönlendirme olmaması bakımından. Kullandığınız cihazdan daha önce oy kullanılmış olabilir mi acaba? YetkinReport sayfasından ankete girince seçenekleri işaretleyip “oyla” tuşuna basabilseniz lazım, binlerce oyun kullanılmış olduğunu memnuniyetle görüyoruz yoksa. Bu vesileyle iyi seneler dilerim, MY

Bir Cevap Yazın